עזרה      הגדרות      כניסה     
    אתה נמצא כאן     ראשי    השלמת כותרת - /qanda1.aspx             תשובות לשאלות נפוצות


איך נרשמים לאתר?
פשוט מאד , בעמוד הראשי ישנו קישור עליו רשום לרישום לאתר. לאחר מילוי הטופס וקבלת האישור במייל תוכל להתחבר לאתר. חשוב לציין שייתכן ואת אישור הכניסה לאתר תקבל בדואר ספאם/זבל ואם בכל זאת לא ראית את אישור הכניסה שנשלח, צרו עימנו קשר ונטפל בבעיה בהקדם האפשרי .


כיצד מצטרפים לפורומים ולקבוצות?
תחת הקישורים הדף ראשי או בתפריט העליון "פורומים" תוכל להיכנס לפורום המעניין אותך, בתוך איזור הפורום בתפריט מצד ימין למעלה תוכל ללחוץ על הקישור "הצטרף לקבוצה"או "הצטרף לפורום".
כמו כן אם אתה מעוניין לקבל מידע שוטף על כל תוכן מכל סוג שהוא .– ישנה קובייה שאתה צריך לסמן לידה V .(מצד שמאל של כל תוכן - למטה ולמעלה כתוב :הודע לי על תכנים חדשים .ברגע שתסמן שאתה מאשר את קבלת עדכונים תקבל עדכונים למייל.בלי שתצטרך להיכנס לקבוצה כל פעם על מנת לבדוק אם משהו התחדש .. .


כיצד מחפשים או מזמינים חבר להצטרף לחברים שלי?
לאחר שנכנסת לפרופיל של חבר כתוב למעלה בצד שמאל בפרטי הכרטיס של החבר: הוסף חבר לחברים. כמו כן יש אפשרות להזמין חברים שלך מחוץ לאתר ע"י לחיצה על מקש הזמן לאתר מהסרגל העליון.


כיצד מפרסמים תוכן שיווקי (למשל אירוע , כתבה , תמונות)?
בכל מקום אליו אתה נכנס במידה ויש לך הרשאות, יופיע בחלק העליון אפשרות להוסיף לו תוכן בפורומים, אירועים, תמונות, סקרים וכד' למשל בגלריה יהיה קישור "הוסף תמונה חדשה".

כיצד ליצור פורום משלי? (אתר חינם)
פנה אלינו באמצעות הקישור "צור קשר" בקישור התחתון.


כיצד מעדכנים או משנים את פרטי הכרטיס או הקבוצה שלי?
באיזור הכרטיס שלך או הקבוצה שלך אתה יכול לעדכן פרטים מהתפריט שמצד ימין לכרטיס תחת "הגדרות".


מהו פורום פרטי ? אנונימי וציבורי?
בהקמת קבוצה וגם לאחר הקמת הקבוצה , ניתן תמיד להגדיר את הקבוצה ולהגדיר הרשאות ניהול והשתתפות פעילה של חברות בקבוצה . חשוב לציין שאם ביקשת להגדיר את הקבוצה שלך כקבוצה אנונימית זה אומר שאף אחד לא יוכל לראות את שם הקבוצה ולא את פרטי הקבוצה ! . בקבוצה פרטית או ציבורית ניתן להגדיר שחברות יכולות להצטרף רק אם אישור של מנהלת הקבוצה .


כיצד מזמינים חברים להצטרף לפורום שלי?
היכנס לפורום\קבוצה לאחר מכן – שים לב , מצד ימין יש לך את כל אפשרויות הניהול וההרשאות של הקבוצה שלך . שם גם כתוב לך הזמן לקבוצה זו- כאן אתה יכול להזמין חברים מתוך האתר.וגם חברים שעדיין לא נרשמו וזאת ע"י הקלדת כתובת האי מייל שלהם בחלון המיועד לכך . .


כיצד מקבלים עדכון אוטומטי על הנעשה בתחום הפורום שלך?
בחלק עליון של איזורי תכנים תוכל לסמן V בקובייה מצד שמאל למעלה. ואז תקבל הודעות למייל שלך על כל עדכון חדש באותו איזור


איך מוסיפים תגובות?
כדי להוסיף תגובות, עליך להיות מחובר לאתר עם המשתמש שלך,
לאחר ההתחברות בכל תחתית כתבה\תמונה\הודעה\סקר יופיע לך טופס לשליחת תגובה.


כיצד ניתן לדרג תמונות\כתבות\קבצים וכד?
כאשר הנך מחובר בחלק התחתון של כל תוכן מופיעים כוכבים - עליך ללחוץ על הכוכבים כדי לדרג את התוכן ..


כיצד מחפשים תכנים?
בסרגל כלים העליון כתוב חיפוש – משם אתה יכול לחפש תכנים לפי סיווגים אותם בחרת
בנוסף יש לך בר מהיר לחיפוש בקצה העליון מצד שמאל.


כיצד ניתן להוסיף תכנים לאתר?
כל אפשרויות הניהול וההרשאות נמצאות בחלק הימני של הכרטיס או הקבוצה שלך . בנוסף ללא קשר לכרטיס או הקבוצה שלך ,בכל דף תוכן אחר (פורומים, סקרים, תמונות, כתבות, קבצים וכד') בחלק העליון יופיעו לך אפשרות .הוספת תוכן- למשל הוספת כתבה. במידה ולא מופיע הקישור להוספת תוכן ייתכן שלא מוגדרות הרשאות לאותו איזור..
מהכרטיס האישי שלך את יכולה להוסיף תוכן אישי קבצים, תמונות , המומלצים שלך . וקבצים שלך מוסיקה, מצגות ועוד ..


האם ניתן להעלות תכנים שרק חברים מורשים יוכלו לצפות בהם?
כן, גם באזור האישי שלך וגם באזורי הקבוצות תוכל להגדיר שרק חברים שלך\חברי הקבוצה יוכלו לצפות בתכנים. בכל הוספת תמונה\כתבה\הודעה וכד' תוכל להגדיר אותה כפריט "פרטי"


כיצד ניתן להוסיף מוסיקה?
פשוט בכל מקום שבו ניתן להעלות קבצים


כיצד ניתן להוסיף וידאו?
רצוי להעלות תחילה את הסרט לאתר של יו טיוב או כל אתר שאליו מועלים סרטים בחינם .להיכנס לסרט המבוקש , להעתיק את הקוד של הסרט ולהדביק את הקוד לחלון באתר . למשל ביו טיוב הקוד נמצא למעלה מצד ימין היכן שכתוב embed. -את הקוד להעתיק בכל מקום ששם ניתן להעלות תוכן . – לא קובץ . כמובן ניתן להעלות סרט בתור קובץ .


דואר אלקטרוני
 
סיסמה
 
שכחתי סיסמה?
זכור אותי
משתמש חדש?
לחץ להרשמה!